Kakao i herbata Gula Java

Kakao i herbataDodać 1 łyżkę stołową kakao Gula Java do mleka, wody lub napoju jęczmiennego. Na ciepło lub na zimno. 1 łyżeczka herbaty Matcha Gula Java. Dodaj do zimnej lub ciepłej wody lub mleka (Gula Java Matcha Latte). Możesz również stosować ją jako posypkę na musli, jogurty, sałatki lub gotowe dania.

Kakao Gula Java: napój podnoszący wydajność

orac

Nowy zdrowy napój dla sportowców
Michael Phelps, amerykański mistrz w pływaniu i zdobywca 8-u medalów pił mleko czekoladowe w czasie Igrzysk Olimpijskich. Nowe badania potwierdzają, że regeneracji sił po intensywnych ćwiczeniach następuje szybciej po spożyciu napojów czekoladowych o niskiej zawartości tłuszczu, niż pijąc napoje dla sportowców, które oparte są jedynie na cukrach. Naukowcy z Uniwersytetu James Madison dowiedli, że piłkarze, którzy pili mleko czekoladowe o niskiej zawartości tłuszczu (kakao Gula Java) nie odczuwali znacznego zmęczenia mięści, niż Ci, którzy pili napoje dla sportowców. Na Uniwersytecie Indiana opublikowano artykuł, z którego wynika, że picie niskotłuszczowego mleka czekoladowego (Gula Java Cocoa) pomaga rowerzystkom utrzymać tempo 2-krotnie dłużej oraz szybciej zregenerować siły, niż w przypadku kobiet, które piły napoje dla sportowców. W trakcie badań na Harrisonburg University w Wirginii dodano niewielką ilość białka do napojów dla sportowców, które są bogate w węglowodany i odkryto, że maksymalna wydajność wzrosła z 29% do co najmniej 40%. Kakao Gula Java doskonale łączy ze sobą cukry, białka i elektrolity (minerały).

kakaoNowy zdrowy napój rodzinny

Kakao Gula Java smakuje pysznie z mlekiem, wodą lub napojem jęczmiennym. Można je spożywać na gorąco i na zimno. Zarówno dla osób młodych i starszych. Dostarcza maksymalnej ilości zdrowej energii. Doskonały zastrzyk energii na śniadanie, idealny napój, który można stosować w trakcie ćwiczeń fizycznych i nauki oraz w każdym innym momencie, który wymaga od nas wysiłku fizycznego lub psychicznego. Idealny jeżeli odczuwasz tzw. wypalenie zawodowe bądź przygnębia Cię zimowa monotonność. Kakao Gula Java dostarczy Twojemu organizmowi zdrowej energii. Cukier kokosowy to produkt Fair World, dający dodatkowe źródło dochodu ponad 2000 rodzin.

Kakao Gula Java: 78,5% nierafinowanego cukru z kwiatu kokosa, 20% odłuszczonego kakao w proszku, 1% wanilii i 0,5% cynamonu. Podawany na gorąco i zimno. 390g en 1300g, Bovis 9.500, -30 Yin, GI 30, ORAC 19.152 na 100g

Herbata Matcha Gula Java: antyoksydanty

orac

Co to jest herbata Matcha Gula Java?
Specjaliści ds. żywności w Amanprana włączyli herbatę Matcha do produktów Gula Java. Matcha to japońska zielona herbata, która jest chwalona przez znawców za jej czysty smak i wysoką wartość odżywczą. Kotobuki jest mocniejsze w smaku i zawiera znaczną ilość zdrowych tanin. Matcha Kotobuki składa się z liści herbaty chińskiej (Camellia Sinensis). Za pomocą młynka młode liście są w całości mielone powoli (ok. 40g/h) do uzyskania zielonego proszku, czyli herbaty matcha. Cukier kokosowy Gula Java zapewnia powolne uwalnianie energii z herbaty Matcha.

herbataDzienna ilość przeciwutleniaczy w 1 szklance herbaty Matcha Gula Java
W języku japońskim „kotobuki” oznacza „długie życie”. I to nie przypadek. 1 łyżeczka (8,5 g) herbaty Gula Java Matcha zawiera dzienną wymaganą ilość przeciwutleniaczy (ORAC 3500). 4 antyoksydanty tj. katechina i tanina spowalniają proces starzenia się i dodają energii organizmowi, potrzebnej w celu zwalczenia utleniaczy. Białko L-teanina, kofeina i nasz produkt powodują, że stajesz się bardziej energiczny. Korzyści zdrowotne herbaty Matcha Gula Java są od 10 do 15 razy większe, niż w przypadku zwykłej zielonej herbaty. Herbata Matcha przygotowywana jest z całych liści. Przeciwutleniające właściwości polifenoli (katechiny i taniny) są o wiele lepsze niż np. witaminy C lub E.

Herbata Matcha Gula Java: 80% nierafinowanego cukru kokosowego°, 20% Matcha Kotobuki *. Kotobuki pochodzi z regionu Shimoyama (“mglista góra”). Opakowanie: 400g. Bovis 10.500, -20 Yin, GI 30 ORAC 35.460 na 100g

Tagi: