Oleje z pierwszego tłoczenia

Oleje z pierwszego tłoczeniaWiększość margaryn jest produkowana w oparciu o olej palmowy. Czerwony kolor owoców palmy jest wynikiem dużego stężenia karotenów. Dlaczego więc nie mamy czerwonych margaryn? Odpowiedź” margaryny są produkowane z olejów rafinowanych. Niezliczone substancje odżywcze, wśród nich karoteny, sterole i witamina E są rafinowane z oleju i sprzedawane jako suplementy. Substytut margaryny Amanprana zawiera mieszankę olejów z pierwszego tłoczenia: kokosowego i oliwy z oliwek lub kokosowego, oliwy z oliwek i oleju palmowego. Przechowywać w lodówce, zawsze łatwe do rozsmarowania. Pyszne i zdrowe do stosowania z chlebem.

Zalety olejów z pierwszego tłoczenia i wady olejów rafinowanych

Oleje z pierwszego tłoczenia

Mix olejów z pierwszego tłoczenia z trzech różnych światów do kanapek, pieczenia i smażenia

Miksy Amanprana, składające się z oleju kokosowego oraz oliwy z oliwek bądź oleju palmowego, kokosowego i oliwy łączą najlepsze oleje z pierwszego tłoczenia, pochodzące z trzech różnych zakątków świata; tłoczony na zimno olej kokosowy z Filipin, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia z Hiszpanii oraz nierafinowany olej palmowy z Kolumbii. Ponieważ naturalne tłuszcze zawierają unikalne składniki, zapewniają nam one zdrowie oraz witalność. Używaj ich do smarowania pieczywa, zamiast margaryny. Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia jest pełen MCT oraz kwasów tłuszczowych. Są one łatwostrawne, posiadają właściwości antywirusowe i antybakteryjne. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia zawiera wiele polifenoli. Jest znana jako jeden z filarów zdrowego śródziemnomorskiego stylu życia. Olej palmowy z pierwszego tłoczenia zapewnia bogactwo witaminy E i karotenów, które służą twojemu ciału, umysłowi i skórze. Te mieszanki olejów zawierają wiele steroli naturalnych, nie muszą one być dodawane w procesie produkcji. Przechowywać w lodówce. Dają się łatwo smarować natychmiast po wyjęciu z lodówki. Stosuj do pieczenia i krótkiego smażenia, jeśli chcesz mieć pewność zdrowej kuchni. I oczywiście są również pyszne! Dostępny w butelkach 325 i 1600 ml.

Zdrowe oleje Amanprana są czyste, nie zawierają tłuszczów trans. Cocos+Olive: Bovis 13.100, 45 Yang, GI 0; Cocos+Olive+Palm: Bovis 12.600, 50 Yang, GI 0

Oleje z pierwszego tłoczenia

Tagi: